NEW-kaartje-projecten2.png 

Doorzoek deze site:

 
 Volg ons op:
facebook-icon hyves-icon twitter-icon youtube-icon


  
NEW-banner-nieuwsbrief2.png




 

 

NEW-postcode-logo.pngNEW-cbf-logo.pngNEW-anbi-logo.png

'I have a dream' in KEK Mama

 Save the Children bezocht de sloppenwijken van Delhi. Fotograaf Chris de Bode heeft hier de dromen van kinderen in beeld gebracht. Om te laten zien dat kinderen die in armoede leven net zo goed dromen als kinderen in de westerse wereld. Er is echter één groot verschil: bij ons gaan dromen vaak over zaken die we willen toevoegen aan het leven. De kinderen in de sloppenwijken dromen over zaken die hun leven kunnen veranderen. De plek waar hun wieg heeft gestaan, zorgt er voor dat de dagelijkse realiteit van de kinderen in de sloppenwijken er heel anders uit ziet dan die van ons en onze kinderen.

Brigitte Donders, hoofdredacteur van KEK Mama: : “In het januarinummer van de Kek Mama hebben we de bijzondere portrettenserie opgenomen. Save the Children gaat met zeer aan het hart en ik geef ze met liefde een plek in ons magazine.

kek-mama-globalToen we de foto’s van de kinderen op de redactie binnenkregen, en de bijbehorende verhalen lazen, werden we even stil (en dat gebeurt niet zo vaak!): wat een kracht stralen deze kinderen uit… En dat ondanks de erbarmelijke omstandigheden waarin ze opgroeien. De woorden van de tienjarige Gopal, je ziet hem op de foto hiernaast, zeggen genoeg: ‘I’ll find a place of my own’. Dat is de rode draad van de fotoreportage in dit nummer. Elk kind droomt ervan om letterlijk en figuurlijk een eigen plek te verwerven op deze wereld, waar ze zichzelf kunnen zijn zonder de restrictie van hun leefomstandigheden. Gopal laat zien hoe krachtig kinderen zijn. Want ondanks de zorgen die Gopal dagelijks heeft, komt zijn betoverende en stralende lach recht uit zijn hart.”

 

Klik hier om de gehele fotoreportage in Kek Mama te bekijken (PDF) of hier voor de Editorial van Brigitte Donders.

KEK-Mama-Cover.jpg

Red hun leven. Red hun dromen. Red hun toekomst.

Word donateur van Save the Children.