Fondsen en stichtingen zijn al jarenlang een belangrijke financiële krachtbron voor Save the Children. Dat is niet zo gek. We hebben meer dan 100 jaar ervaring als internationale beschermer van kinderrechten. Ook u kunt met uw fonds of stichting effectief opkomen voor de belangen van kinderen.
Bewezen expertise. Een wereldwijd netwerk. Lokale aanwezigheid in ruim honderd landen. Het stelt ons in staat om meetbare en schaalbare programma’s te ontwikkelen op het gebied van onderwijs, zorg en bescherming van kinderen. U kunt erop vertrouwen dat elke euro effectief wordt besteed. .
Persoonlijk contact?
Wilt u meer weten? Bijvoorbeeld over het verbinden van uw (familie)fonds of stichting met een van onze programma's? Lavender Lindhout vertelt u graag meer.

Lavender Lindhout
Partnerships Manager Foundations
Uw fonds of stichting verbinden aan een thema
U kunt kiezen aan welk thema u vanuit uw fonds wilt bijdragen. Wij gaan graag met u in gesprek om het programma te vinden, of te ontwikkelen, dat het best aansluit bij de wensen van uw fonds of stichting. Met heldere rapportages houden we u daarna op de hoogte van de uitgevoerde projectactiviteiten, de behaalde resultaten en de besteding van het geld.
Eerst een persoonlijk gesprek
Laten we samen kijken hoe uw fonds of stichting zich sterk wil maken voor de bescherming van kinderen en kinderrechten. Lavender Lindhout neemt graag de tijd voor u.